Dregrt_logo_internacional

Pro podporu a vizualizaci stavu těla klientů disponujeme

kvantovým rezonančním magnetickým analyzátorem,

který během jedné minuty provede komplexní vyšetření lidského těla.

Poskytne v obrazové a písemné formě 38 informací o zdraví a 261 podrobných analýz. Klientovi je komplexní zpráva zaslána e mailem nebo ihned vytištěna kompozitní zpráva - sumář výsledků.

Analýzy jsou obrazově zpracovány a velmi jednoduchou, čitelnou formou klientovi zviditelní rozdíl mezi normou a vlastními hodnotami  včetně míry rozdílu, zprávy obsahují i doporučení ke změně.

Terapeutický rozbor je samozřejmostí k diagnostice, zároveň poskytujeme komplexní řešení na jednom místě.

Přesnost určení výsledků je 90%.

Analýza probíhá neinvazivně, klient u ní sedí v pohodlné poloze.

Doporučení

- komukoli, kdo prožívá pocity fyzické nepohody, neurčité obtíže, je zvědavý a zajímá se o zdravotní stav a kondici svého těla, trpí obtížemi na úrovni váhové nerovnováhy, obezitou, psychické stavy - stres, nesoustředěnost, problémy s pamětí, problémy s energií a koncentrací, překyselení  organizmu, zanesení toxiny.

Dozvíte se

jak jste na tom s vitamíny, stopovými prvky, tělesným tukem, svalovou hmotou, funkcí jednotlivých orgánových soustav, hydratací organismu - pitný režim a mnoho dalších vypovídajících informací.

Omezení

- není vhodné pro osoby se srdečním stimulátorem, pro děti do 12 let, případně pro osoby s jinými druhy elektronických implantátů.

V případě potřeby individuálně a po dohodě dojedeme ke klientům domů - zhoršená pohyblivost, postižení apod. 

Ctíme klientovo soukromí, informace o výsledcích neposkytujeme třetím osobám, součástí je komplexní péče o klienta na místě, nenahrazujeme lékaře, zprávy jsou referenční a motivační pro jednotlivce, jak dále naložit se svou fyzickou a psychickou kondicí.

Objednávky

- telefonicky  mobil  +420 602 706 704

- e mailem rohaki@seznam.cz