Naše spřízněné weby a jiné nabídky

KRÁMKY, OBCHŮDKY A JINÉ RADOSTI

  • ......sbíráme nové infromace

WEB

http://kurzySofia.cz/

  • rekvalifikace, akreditované i neakreditované kurzy, přednášky, zájmové, populárně naučné i jiné moudrosti pro širokou veřejnost

http://www.grafocv.cz/odkazy/

  • Využití grafologie v personalistice, Emoce a jejich vliv na vývoj osobnosti, semináře organizované vzdělávací institucí GRACENT- vzdělávací a poradenské centrum v.o.s. akreditovanou MŠMT ČR
  • Reiki I., II., III.
  • Kurz alternativní medicíny
  • Intenzivní výcvik rodinných konstelací
  • Automatickou kresbou krok za krokem - víkendový seminář - Jarmila Beranová

 

http://andelskestudio.cz/

Milujeme kreslení, dobrou náladu, pozitivní lidi, anděly a všechno kolem esoteriky...Pořádáme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou... a nejen to.

Vše začalo studiem numerologie před 10lety. Práce s energií, alternativní cesty léčení, automatická kresba a zdravá výživa dnes patří neodmyslitelně k mému životu. Jsem také lektorkou Kreslení pravou mozkovou hemisférou.

To vše jsou radosti, které mě každý den provází. Ráda i Vás naučím během jednoho víkendu kreslit obrázky, o kterých se Vám ani nesnilo.

Těšíme se na Vás.

Anna Melenová a příjemná společnost Andělského studia

  

http://www.mydlarnarubens.cz/

Mýdlárna Rubens se nachází v krásném prostředí Národního parku Česko-Saského Švýcarska, v malebné vesnici Růžová. Přírodní krásy nás okouzlily natolik, že jsme začali intenzivněji vnímat přírodu, její bohatství a možnosti. Objevili jsme již objevené. Léčivé účinky přírody, které jsme zakomponovali do látky každodenně používané

 

          MÝDLO              jak obyčejné slovo s neobyčejnými vlastnostmi

 

Mýdlárna Rubens vyrábí mýdla vlastní rodinnou originální recepturou starou více jak sto let. 

 

Naše mýdla jsou vyráběna pouze z látek vyskytujících se v přírodě, proto blahodárně působí na pokožku. Mýdla jsou vyráběna ručně, tzv. zastudena, což zaručuje zachování všech výživných složek v mýdlech. Mýdla jsou balena pouze do přírodních materiálů.

 

 

http://www.vylep.info/

Město Děčín patří díky svým přírodním zajímavostem i historickým památkám mezi nejatraktivnější místa ve střední Evropě. Navzdory velkému potenciálu pro cestovní ruch se děčínský region potýká s velkou nezaměstnaností (přes 10%), která je způsobena úpadkem místního průmyslu, nedostatkem invence a také obsazením klíčových zón nadnárodními obchodními řetězci. Snahou portálu Vylep info je nyní napomoci k oživení podnikatelského a tími společenského dění na Děčínsku podporováním zdravé komunikace mezi místními poskytovateli služeb a spotřebiteli. K řešení současné situace může výrazně přispět, když se samotní obyvatelé Děčína a okolních obcí začnou aktivněji podílet na řešení svých životních podmínek.